Kolik si chcete půjčit?

Kdo půjčí na vyplacení exekuce na platu? Děkuji

Kdo půjčí na vyplacení exekuce na platu? Děkuji

Hledám někoho, kdo mi půjčí 80 000 Kč na vyplacení exekuce. Tato exekuce mi byla dána na plat z toho důvodu, že jsem si půjčila peníze od jedné soukromé firmy. Ale protože jsem k tomu měla ještě předchozí splátky, tak celkové měsíční splátky na mě byly vyšší, než kolik jsem si byla schopna dovolit. Oni se nechtěli domluvit na snížení a místo toho to posunuly dál. A já jsem skončila s exekucí na platu... . Momentálně se situace má tak, že mi strhávají skoro třetinu platu. Potom musím platit nájem, výdaje a k tomu mám další dvě splátky. Kdyby jste mi půjčili 80 000 Kč, tak by jsem vyplatila obě dvě půjčky, exekuci a měla by jsem pouze vaši splátku. Pokud by byla do 3000 Kč měsíčně, tak by jsem si ji mohla bez problémů dovolit. Momentálně bohužel splácím 2400 Kč, 800 Kč a exekuce 4000 Kč.

jak vysokou částku požaduje a jak rychle
- požaduji 80 000 Kč, čím rychleji, tím lépe

zdroje a výše vašich příjmů
- zaměstnání na dobu neurčitou, příjem cca 15 000 Kč

výše vašich měsíčních výdajů
- mám exekuci na plat 4000 Kč, splátky 3000 Kč, nájem 5000 Kč + běžné výdaje

kolik jste schopni měsíčně splácet
- vyhovovalo by mi 3000 Kč, ale mohu i více

jak vysoký úrok jste ochotni akceptovat
- jakýkoliv, záleží na domluvě

jste-li zapsáni v bankovním registru
- ano, bohužel

máte-li jiné půjčky, dluhy, závazky
- dvě půjčky, splátky 800 Kč a 2400 Kč

máte-li k dispozici majetek k ručení
- jen vybavení bytu

máte-li k dispozici zástavu nemovitosti
- ne

máte-li exekuci, případně její výši
- ano mám, strhávají mi z platu 4000 Kč

jste-li v insolvenci či v insolvenčním rejstříku
-nejsem

Mockrát děkuji za nabídky, Marta Poláková.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Nebankovních 1 milion na vyplacení půjček a dluhů? Kdo nabízí

Jsem v situaci, kdy poptávám půjčku na vyplacení dluhů a to ve výši 1 milion korun. Samozřejmě je mi jasné, že je velmi malá šance takové peníze získat a tak by mi pomohlo i "jen" 100 000 Kč na sjednocení půjček, u kterých mám problém se splácením. A... .

Vyplacení exekucí a dluhů se zástavou nemovitosti a ručením

U nás dostanete půjčku bez poplatku a registru. Nebankovní půjčky online. Půjčíme vám bez registru a bez poplatku, ani nevoláte na drahá čísla. Každá žádost vyhodnocena individuálně. U nás půjčíme podnikatelům, zaměstnancům, důchodcům. I pro podnikat... .

Půjčte mi peníze na vyplacení dluhů, spěchá to

Hledám radu nebo třeba i nabídku konkrétní půjčky. Předem říkám, že jsem toho vyzkoušela už hodně. Žádala jsem v bankách, žádala jsem u nebankovních společností a i jsem zkoušela různé srovnávače půjček. Ale nic z toho mi nikdy nevyjde. Je mi 34 roků... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!