Kolik si chcete půjčit?

Nebankovní půjčky do 150 000 Kč bez ručitele a zástavy

Hledáte finanční produkt, který by vám svou podstatou a dalšími vlastnostmi plně vyhovoval? Potřebujete-li půjčit částku do 150 000 Kč, je vhodným řešením naše půjčka. Je to relativně snadno dostupná půjčka, při jejímž vyřizování neztratíte téměř žádný čas. Patří mezi oblíbené nebankovní půjčky dostupné na finančním trhu.

Charakteristika půjčky:
Naše půjčka je nebankovní půjčka určená na libovolné účely. Nabízí vám částku v rozmezí od 5000 až do 160 000 Kč na dobu 12 až 48 měsíců. To vše bez zástavy majetku. Určitě oceníte, že vyřízení půjčky je zdarma, nepotřebujete pro její vyřízení ručitele ani zástavu a samozřejmostí je, že smlouva na naši půjčku neobsahuje žádné skryté poplatky.
Obáváte se, že si vezmete půjčku, něco se přihodí a vy nebudete moci splácet? U tohoto produktu je možné požádat o odklad splátek. Neopomenutelnou výhodou je i rychlost vyřízení půjčky. Do 24 hodin budete mít peníze k dispozici.

Peníze bez ručitele a bez nutnosti ručit. Ostatní poskytovatelé při takto vysokých částkách vyžadují ručení nebo zástavu. Využijte naší jedinečné nabídky.

Pro vyřízení naší půjčky si připravte občanský průkaz, libovolný druhý doklad totožnosti, jeden z tzv. kontaktních dokladů – výpis z běžného účtu, SIPO, vyúčtování plynu atd. Pokud žádáte o půjčku jako důchodce, budete potřebovat také potvrzení o důchodu, tj. kopii výměru či ústřižek aktuální složenky

Využijte výhod naší půjčky:
Snadná dostupnost, rychlost, flexibilita, minimum administrativy – To jsou všechno vlastnosti, na které se u naší půjčky můžete těšit a aby toho nebylo málo, příjemně vás překvapí, jak pohodlně je možné si půjčku sjednat. Půjčku vyřídíte s obchodním zástupcem, který se vám ozve. Nemusíte nikam chodit. Šetřete čas. Telefon na kancelář je 777484026, případně e-mail prot@atlas.cz.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Bezúčelové spotřebitelské úvěry až 150 000 Kč

Je opravdu zcela na Vás, jak s poskytnutou půjčkou naložíte. Vybrali jste si nějaké zboží, chcete uhradit pěknou dovolenou nebo si koupit nové auto? To všechno a spoustu dalších možností je možné financovat tímto bezúčelovým úvěrem. Tento druh bez... .

Nebankovní úvěr bez zástavy – bez nahlížení do registrů, bez poplatků

Potřebujete nutně úvěr od 10 000 Kč do 150 000 Kč se splatností 1 až 5 let? V žádné bance se s Vámi nechtějí o úvěru bavit nebo Vám nic nepůjčí, protože nesplňujete jejich přísná kritéria a neprojdete schválením? Žádný problém, se kterým bychom Vám n... .

Nebankovní půjčka pro zaměstnance (200 000 Kč), Podnikatele (1 000 000 Kč), Důchodce a Maminky na MD (200 000 Kč)

Poctivá půjčka bez poplatku, neplaťte poplatky ale půjčte si. Vyplňte na našich stránkách webových stránkách kraťounký dotazník a ihned budete kontaktování s možností půjčky. Výsledek žádosti do 20 minut, vyplacení peněz je okamžité. Registry ani SOL... .

Nebankovní konsolidace půjček 250 000 - 500 000 Kč

Poptávám půjčku na smlouvu a OP ve výši 250 - 500 tisíc Kč. Mé příjmy jsou dobré kolem 20.000 Kč. Celkové příjmy domácnosti se pohybují kolem 45.000 Kč. Bydlím v 2 generačním rodinném domě s rodiči, jsem svobodný a bezdětný. Jiné závazky nemám. Měsíč... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!