Kolik si chcete půjčit?

AKompas Brno, Rychlá nebankovní půjčka bez registru

Neplaťte žádné poplatky a ani za volání. AKompas Brno nabízí rychlou nebankovní půjčku - úvěr zcela bez poplatku, bez registru, bez zástavy, bez ručitele pro zaměstnance, důchodce, podnikatele. Levná půjčka i bez příjmu jen na občanský průkaz (OP) i pro začínající OSVČ - živnostníky, s.r.o., a.s. s IČ po dobu minimálně 6 měsíců.

Nabízíme až 300 000 Kč až na 4 roky bez zástavy, bez ručitele, bez manželky - manžela. Peníze do 2 dnů- podnikatelská živnostenská půjčka a podnikatelský živnostenský úvěr i do 24 hodin. Ne skryté poplatky - ne volání na 900. Výši úvěru, počet i výši splátek se dozvíte ihned při telefonickém rozhovoru s úvěrovým poradcem nebo návštěvě AKompas s.r.o.. Neplaťte za volání. Zašlete Vaše telefonní číslo (emailem nebo v SMS) a zavoláme Vám do 12 hodin. Až na 3 měsíce. Přerušení splácení z důvodu nemoci, ztráty zaměstnání nebo poklesu výdělku. Podmínkou pro půjčku je bydliště, pracoviště nebo sídlo podnikání v Jihomoravském kraji.

Levný pronájem Brno centrum střed - dále nabízíme k pronájmu ve středu Brna u tramvajové zastávky 1 a 6 levné nebytové prostory - obchody, vinotéky, kanceláře a dále dílny, ateliéry a učebny. Jednotlivý obchod nebo vinotéka je již od 5000 Kč měsíčně a jednotlivá kancelář, dílna nebo ateliér již od 2808 Kč měsíčně. Parkování je zdarma.

AKompas Brno, Štefánikova 51 - vchod Šumavská, PO- PÁ: 9:00 - 12:00, 14:00 - 17:00. Mimo otvírací dobu otevřeno dle telefonické dohody. Z Hlavního vlakového nádraží pojedete tramvají č. 1 směr Řečkovice na 6. zastávku (Šumavská) a vrátíte se 50 metrů zpět k nádraží. A zde se nachází AKompas s.r.o.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Nebankovní půjčka ihned pro úplně všechny bez rozdílu

Máte nečekané výdaje? Potřebujete peníze ihned a bez zbytečného papírování? Neuspěli jste v bance a nemáte čisté registry? Obraťte se na nás. Naše nebankovní půjčka je tu pro každého, máme velmi vysokou schvalovatelnost! Naše nebankovní půjčka je to ... .

Jednoduchá nebankovní půjčka bez složitých podmínek

Vypůjčit si můžete částku od 5000 do 150 000 Kč. Po předběžném schválení žádosti, následuje ověření uvedených údajů a podpis smlouvy u nás v kanceláři, případně u Vás, nebo jiném dohodnutém místě. Peníze máte k dispozici na běžném účtu do 24 hodin o... .

Nebankovní půjčka s odměnou (Tesco) všem bez poplatku předem

Chci vám nabídnout výhodnou nebankovní půjčku včetně výhodného úroku a možnost rozložení splátek v rozmezí 3 až 48 měsíců. Půjčíme vám až 160.000,- Kč. Půjčujeme peníze všem - zaměstnancům, studentům na HPP a DP4, důchodcům, ženám na mateřské dov... .

Půjčka bez poplatků zaměstnancům i důchodcům, až 300 000 Kč

Půjčíme zaměstnancům i Důchodcům. Od 8 000 Kč až 200 000 Kč. Živnostníkům do 300 000 Kč. Na dobu 54 měsíců. Velká průchodnost. Záznam v registru Solus u nás nevadí. Půjčte si hned na cokoliv. Schválení do cca 10 minut od žádosti. Komu je úvěr urče... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!