Kolik si chcete půjčit?

Vyplacení exekucí a dluhů se zástavou nemovitosti a ručením

U nás dostanete půjčku bez poplatku a registru. Nebankovní půjčky online. Půjčíme vám bez registru a bez poplatku, ani nevoláte na drahá čísla. Každá žádost vyhodnocena individuálně. U nás půjčíme podnikatelům, zaměstnancům, důchodcům. I pro podnikatele, kteří podnikají 6 měsíců. Schválení žádosti do 20 minut. Férové jednání. Peníze od podpisu smlouvy do 2 dnů na účtě. Měsíční splátky, předčasné splacení bez sankcí. V případě ztráty zaměstnání, nebo nemoci možnost odklad splátek.Půjčky pro podnikatele od 30 tisíc do 300 000,- bez poplatku. Dluhy u ČSSZ a finančního úřadu neprověřujeme. Půjčíme i začínajícím podnikatelům. Nebankovní půjčky online. Půjčíme vám bez registru a bez poplatku, ani nevoláte na drahá čísla. Nízký úrok. Férové jednání.

Zařídíme vám nebankovní hypotéky, vyplacení exekucí:
• až do 70 % tržní hodnoty nemovitosti
• Od 10.000,- do 200.000.000,- Kč (dle výše zajištění, tedy tržní hodnoty nemovitosti)
• Variabilní možnosti splácení
• Možnost expresního čerpání již do 2 dnů!
• Peníze je možné použít na cokoliv!
• Odborná pomoc při řešení exekucí
• Vyplácení exekucí na nemovitosti
• Zrušíme dražbu vaší nemovitosti
• Možnosti konsolidace stávajících dluhů
• Nikam nejezdíte, my přijedeme za Vámi!

Možnost úvěru ze stavebního spoření až do výše 500 tisíc bez zajištění. Celá ČR. Volejte pro bližší informace, nebo sepsání žádosti. Zprostředkovatel pracuje pro více věřitelů.

Reagovat na tento inzerát

Požádejte inzerenta o půjčku:

Vaše jméno:

Váš kontakt:

3 + 8 =

UPOZORNĚNÍ: Tento formulář slouží pouze k reagování na výše uvedený inzerát. Pokud máte zájem o půjčku založte si novou poptávku půjčky. Pokud půjčky nabízíte vložte nabídku půjčku. Případně se podívejte na všechny nejnovější inzeráty půjček.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Oddlužení nemovitosti, vyplacení exekucí a záchrana nemovitostí

naše společnost se zabývá nebankovním financováním se zástavou nemovitostí. V praxi jsou naše služby využívány k následujícím úkonům: - Nebankovní úvěry se zástavou, poskytneme vám peníze oproti vaší nemovitosti - Vyplacení exekucí na nemovitosti... .

Žádost o půjčku s ručením třetí osobou 180 000 Kč

Dobrý den, poptám 180 tisíc korun, které bych si chtěla vzít s ručením 3. osobou. Tato třetí osoba by se za mě zaručila v případě nesplácení. A rovněž by jsem jako první ručitel oproti této sumě byla já sama. Nabídku mi prosím pošlete na jarousarova@... .

Hledám soukromou půjčku na koupi pozemku a s ručením

Dobrý den. Mám vyhlídnutý stavební parcelu, kterou by jsem si chtěl koupit. Ale nemám dostatečný kapitál. Chtěl bych si tedy půjčit 700 000 Kč na koupi pozemku ke stavbě. Po koupi tohoto pozemku by mohl sloužit jako zástava tomu člověku, který mi ... .

Qwerno Invest a.s. - Zbavte se dluhů, exekucí, vyplacení zástav

Potřebujete urychleně půjčit peníze. Nebo se chcete zbavit dluhů, vyplatit všechny vaše závazky a mít jen jeden jediný dluh. Nebo máte nevýhodné zástavy na vašem majetku. Máte exekuce. Ve všech zmíněných případech je pro vás vhodným řešením Qwerno In... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!