Kolik si chcete půjčit?

Nebankovní úvěr bez zástavy – bez nahlížení do registrů, bez poplatků

Potřebujete nutně úvěr od 10 000 Kč do 150 000 Kč se splatností 1 až 5 let? V žádné bance se s Vámi nechtějí o úvěru bavit nebo Vám nic nepůjčí, protože nesplňujete jejich přísná kritéria a neprojdete schválením? Žádný problém, se kterým bychom Vám nedokázali pomoci. Naše nebankovní půjčka bez zástavy je tím správným řešením právě pro Vás.

Úvěr bez zástavy je určen klientům, kteří mají zajištěn alespoň jeden z mnoha druhů pravidelného měsíčního příjmu, ze kterého jsou schopni úvěr splácet v pravidelných měsíčních splátkách. Náš nebankovní úvěr bez zástavy je oblíbeným řešením pro tyto skupiny žadatelů podle druhu jejich příjmů. Zaměstnanci, podnikatelé (OSVČ), invalidní důchodci, starobní důchodci (senioři), matky na mateřské dovolené, rentiéři s výsluhou, právnické osoby

Varianty úvěru: Liší se způsobem doložení výše pravidelného měsíčního příjmu, který je potřeba doložit k žádosti o nebankovní úvěr bez zástavy.

1) Zaměstnanecký úvěr - žadatelé o nebankovní úvěr bez zástavy z řad zaměstnanců dokládají potvrzení o výši příjmu od svého zaměstnavatele nebo v případě seniorů a zdravotně postižených důchodový výměr

2) Podnikatelský úvěr - žadatelé o nebankovní úvěr bez zástavy z řad OSVČ a právnických osob dokládají daňová přiznání za poslední 2 roky potvrzená razítkem Finančního úřadu

Půjčka začíná žádostí. Pro začátek stačí podat nezávaznou žádost, kterou vyhodnotíme do 10 minut. A to přímo na telefonním čísle 774 492 198. Hovor je samozřejmě zdarma, což se může hodit, pokud právě řešíte půjčku před výplatou. A máme to černé na bílém. V případě kladného vyhodnocení se ihned dozvíte přesnou výši půjčky, kterou vám poskytneme. Pak už nic nebrání podpisu smlouvy. Je na vás, jestli přijedete smlouvu podepsat k nám, nebo vyrazíme my za vámi. Osobní přístup - Potřebujete navýšit úvěr, prodloužit dobu splatnosti nebo vás trápí jiná záležitost týkající se vaší půjčky? Pak vám dokážeme, že to s osobním přístupem myslíme vážně. Kontaktujte nás a společně najdeme řešení, které vám bude vyhovovat.

Reagovat na tento inzerát

Požádejte inzerenta o půjčku:

Vaše jméno:

Váš kontakt:

6 + 7 =

UPOZORNĚNÍ: Tento formulář slouží pouze k reagování na výše uvedený inzerát. Pokud máte zájem o půjčku založte si novou poptávku půjčky. Pokud půjčky nabízíte vložte nabídku půjčku. Případně se podívejte na všechny nejnovější inzeráty půjček.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Dlouhodobý úvěr 1 000 000 Kč bez zástavy...kdo půjčí?

Dobrý den, potřebuji dlouhodobý úvěr 1.000.000,- bez zástavy, abych poplatila půjčky a dluhy a ještě si vytvořila finanční rezervu. Vím, že mám menší šanci, když jsem v registru. Ale prostě se to nedá již zvládnout. Oddlužit se nemůžu, protože jed... .

Půjčka na rekonstrukci domu bez jeho zástavy a bez registrů

Dobrý den, již 4. rokem bydlíme v nájmu (platíme 10.000,- Kč měsíčně bez poplatků). Ale máme k dispozici dům, ve kterém by jsme mohli namísto toho žít. Bohužel je na něm potřeba udělat menší rekonstrukci. Konkrétně je potřeba opravit koupelnu, opravi... .

Nebankovní půjčky do 150 000 Kč bez ručitele a zástavy

Hledáte finanční produkt, který by vám svou podstatou a dalšími vlastnostmi plně vyhovoval? Potřebujete-li půjčit částku do 150 000 Kč, je vhodným řešením naše půjčka. Je to relativně snadno dostupná půjčka, při jejímž vyřizování neztratíte téměř žád... .

Nebankovní půjčka s odměnou (Tesco) všem bez poplatku předem

Chci vám nabídnout výhodnou nebankovní půjčku včetně výhodného úroku a možnost rozložení splátek v rozmezí 3 až 48 měsíců. Půjčíme vám až 160.000,- Kč. Půjčujeme peníze všem - zaměstnancům, studentům na HPP a DP4, důchodcům, ženám na mateřské dov... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!