Kolik si chcete půjčit?

Zita Železná, nebankovní půjčky pro zaměstnance a podnikatele

Pozor, nové aktualizované produkty nyní dostupné v nabídce. Podnikatelům, živnostníkům, OSVČ a firmám nabízíme neúčelové úvěry až do výše 800.000,- Kč. Dokládáte 2 daňové přiznání a OP. Vyřízení během 20 minut. Nově s možností vše jednorázově předčasně splatit a neplatit žádné úroky. Dále firmám a podnikatelům nabízíme nebankovní podnikatelský úvěr na zařízení, typu leasing. Pro klienty kterým neposkytla úvěr banka a můžou ručit zařízením, strojem, dopravním prostředkem případně na jeho koupi i podnikatelským záměrem. Od 100.000,- Kč až do 20 milionů korun.

Výhodná půjčka pro zaměstnance a starobní důchodce 20.000,- pouze na OP a jednu výplatní pásku nebo složenku s důchodem. Splátka jen 985,- Kč. Půjčujeme od A do Z všem.

Dále jako specializovaní odborníci nabízíme vyřízení nejvýhodnější nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti. Až do 50 milionů. Bez zkoumání registrů, bez dokládání Vašich příjmů. Žádné poplatky předem ani potom. Vyplácíme i exekuce na Vaší nemovitosti. Rychlé a otevřené jednání. Až do 90% tržní ceny domu, bytu, komerční budovy, pozemku nebo i družstevního bytu. Lhůta splácení až 20 let. Výhodný úrok již od 5%. Zpracujeme si interní odhad sami. Každou žádost řešíme individuálně. Volat můžete každý den od 8-19 hodin. Také máme formulář na webových stránkách. Platí pro celou ČR.


Pro urychlení vyřízení uvádějte ve Vaší odpovědi rodné číslo a telefon. Obratem Vás budeme kontaktovat. Nedoporučujeme nikomu hradit žádné poplatky předem ani jistiny a vratné kauce. My je nevyžadujeme. Schvaluje a vyplácíme bez poplatků předem.

Nyní hledáme tipaře z celé ČR pro zájemce o řešení exekucí, dražeb nebo jen nebankovních úvěrů se zástavou nemovitosti. Dále zájemce o podnikatelské nebankovní úvěry. Výborné finanční podmínky.

Reagovat na tento inzerát

Požádejte inzerenta o půjčku:

Vaše jméno:

Váš kontakt:

2 + 1 =

UPOZORNĚNÍ: Tento formulář slouží pouze k reagování na výše uvedený inzerát. Pokud máte zájem o půjčku založte si novou poptávku půjčky. Pokud půjčky nabízíte vložte nabídku půjčku. Případně se podívejte na všechny nejnovější inzeráty půjček.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Nebankovní půjčky do 500 000 Kč pro zaměstnance a podnikatele

Potřebujete si půjčit peníze a hledáte možnost získání nebankovního úvěru? Rádi byste se ale přitom vyhnuli podvodníkům a zlodějům? Požadujete rychlé jednání? Jste na správné adrese. Nabízíme zprostředkování úvěru nebankovního charakteru od jediné... .

Nebankovní půjčky pro zaměstnance a podnikatele, žádejte zde

Hledáte rychlé a spolehlivé řešení tíživé finanční situace? Jste na správné adrese, mohu vám pomoci a nabídnout řešení. Půjčujeme každému, kdo má prokazatelný příjem nebo podniká - je nutné být schopen prokázat své příjmy. Může se jednat o výpis z ba... .

Nabídka půjčky do 100 000 Kč pro zaměstnance, podnikatele

Nabízíme y vyplácíme nebankovní půjčky až do výše 100 000 Kč. Tento produkt je určen zejména pro podnikatele a zaměstnance, kteří mohou doložit svůj příjem. Podívejte se na náš reprezentativní příklad: Nabídka půjčky: 100.000 Kč Účel: na coko... .

Nebankovní půjčka pro zaměstnance (200 000 Kč), Podnikatele (1 000 000 Kč), Důchodce a Maminky na MD (200 000 Kč)

Poctivá půjčka bez poplatku, neplaťte poplatky ale půjčte si. Vyplňte na našich stránkách webových stránkách kraťounký dotazník a ihned budete kontaktování s možností půjčky. Výsledek žádosti do 20 minut, vyplacení peněz je okamžité. Registry ani SOL... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!