Kolik si chcete půjčit?

Zita Železná, nebankovní půjčky pro zaměstnance a podnikatele

Pozor, nové aktualizované produkty nyní dostupné v nabídce. Podnikatelům, živnostníkům, OSVČ a firmám nabízíme neúčelové úvěry až do výše 800.000,- Kč. Dokládáte 2 daňové přiznání a OP. Vyřízení během 20 minut. Nově s možností vše jednorázově předčasně splatit a neplatit žádné úroky. Dále firmám a podnikatelům nabízíme nebankovní podnikatelský úvěr na zařízení, typu leasing. Pro klienty kterým neposkytla úvěr banka a můžou ručit zařízením, strojem, dopravním prostředkem případně na jeho koupi i podnikatelským záměrem. Od 100.000,- Kč až do 20 milionů korun.

Výhodná půjčka pro zaměstnance a starobní důchodce 20.000,- pouze na OP a jednu výplatní pásku nebo složenku s důchodem. Splátka jen 985,- Kč. Půjčujeme od A do Z všem.

Dále jako specializovaní odborníci nabízíme vyřízení nejvýhodnější nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti. Až do 50 milionů. Bez zkoumání registrů, bez dokládání Vašich příjmů. Žádné poplatky předem ani potom. Vyplácíme i exekuce na Vaší nemovitosti. Rychlé a otevřené jednání. Až do 90% tržní ceny domu, bytu, komerční budovy, pozemku nebo i družstevního bytu. Lhůta splácení až 20 let. Výhodný úrok již od 5%. Zpracujeme si interní odhad sami. Každou žádost řešíme individuálně. Volat můžete každý den od 8-19 hodin. Také máme formulář na webových stránkách. Platí pro celou ČR.


Pro urychlení vyřízení uvádějte ve Vaší odpovědi rodné číslo a telefon. Obratem Vás budeme kontaktovat. Nedoporučujeme nikomu hradit žádné poplatky předem ani jistiny a vratné kauce. My je nevyžadujeme. Schvaluje a vyplácíme bez poplatků předem.

Nyní hledáme tipaře z celé ČR pro zájemce o řešení exekucí, dražeb nebo jen nebankovních úvěrů se zástavou nemovitosti. Dále zájemce o podnikatelské nebankovní úvěry. Výborné finanční podmínky.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Nebankovní půjčky do 500 000 Kč pro zaměstnance a podnikatele

Potřebujete si půjčit peníze a hledáte možnost získání nebankovního úvěru? Rádi byste se ale přitom vyhnuli podvodníkům a zlodějům? Požadujete rychlé jednání? Jste na správné adrese. Nabízíme zprostředkování úvěru nebankovního charakteru od jediné... .

Nebankovní půjčka pro zaměstnance (200 000 Kč), Podnikatele (1 000 000 Kč), Důchodce a Maminky na MD (200 000 Kč)

Poctivá půjčka bez poplatku, neplaťte poplatky ale půjčte si. Vyplňte na našich stránkách webových stránkách kraťounký dotazník a ihned budete kontaktování s možností půjčky. Výsledek žádosti do 20 minut, vyplacení peněz je okamžité. Registry ani SOL... .

Get Financial - Nebankovní půjčky pro podnikatele a živnostníky

Společnost Get Financial Vám nabízí možnost půjčky až do výše 200 000,- Kč. Živnostníkům do 400 000Kč. Na dobu 48 měsíců. Velká úspěšnost při schvalování. Záznamy v nebankovních registrech nám nevadí. Půjčte si ihned na cokoliv. Schválení online do 5... .

Seriózní půjčky pro důchodce a podnikatele bez poplatků předem

Jsme česká společnost s dlouhou tradicí na trhu a nabízí půjčky pro každého. Zaměstnancům po zkušební době s doložitelným příjmem a trvalým pobytem v ČR jsou k dispozici zajímavé nabídky půjček! Smlouvy se uzavírají na 9 – 48 měsíců a částka 5.000 – ... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!