Kolik si chcete půjčit?

Půjčí někdo v insolvenci nutné peníze? Kdo a kde nabídne půjčku?

Půjčí někdo v insolvenci nutné peníze? Kdo a kde nabídne půjčku?

Prosím tímto inzerátem buď o přímou nabídku půjčky od někoho, kdo by byl ochoten pomoci. Nebo i o nasměrování kde a kdo by mi byl ochoten vyhovět. Můj hlavní problém je, že jsem momentálně v insolvenci. A a´t si požádám u koho chci, tak mě každý zamítne. A nemám jak si jak půjčit... .

Potřeboval bych pomoc s penězi na nový kotel a nové topení. Jednalo by se o částku cca 120 000 Kč. Stačilo by možná i méně, ale pokud by to šlo celé, tak by to bylo nejlepší. Jsem sice v insolvenci, ale určitě bych dokázal splácet cca 2000 Kč měsíčně. Samotnou insolvenci vždy platím poctivě a včas. A mám i peníze navíc. V roce 2021 mi končí insolvence a to bych zvedl od května 2021 splátky na 5000 Kč korun měsíčně. A celých 120 tisíc bych vám doplatil o to rychleji. Do insolvence jsem se dostal kvůli své bývalé. Já jsem jinak poctivý platič a všechny své závazky (i zmíněnou isolvenci) platím vždy včas.

Jsem v registru dlužníků (bankovních i nebankovních). Nemám zástavu ani ručitele ani čím jiným ručit. Vše co mám platit platím včas.

Prosím pomozte mi někdo. Mám tady 2 děti a můj kotel je před smrtí. Děravé staré radiátory a tak dále. Potřebuji to nutně opravit, abych mohl doma topit. Ale nemám na to peníze. Protože jsem o vše přišel. Ale mohl by jsem každý měsíc dávat cca 2 tisíce a po roce splácení navýšení na 5 nebo 6 tisíc.

Vezmu jak nabídku od soukromníka, soukromého zprostředkovatele či podnikatele tak i nějakou radu kdo, kde nebo jak půjčí v této situaci.

Díky předem. Je to velmi nutné a peníze nutně potřebujeme co nejdříve.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Řeším finanční krizi, najde se někdo, kdo mi pomůže

řeším menší finanční krizi. A na ni by jsem potřeboval 11000 Kč. Od kohokoliv kdo je ochoten je poctivě vyplatit. Bez placení záloh a kaucí. bez telefonování atd. Zkrátka poctivě. nejsem schopný doložit všechna nutná potvrzení ohledně příjmů a zam... .

Půjčka 1 milion na dluhy/vyplacení půjček? Kdo a kde mi půjčí?

Poptávám 1 000 000 Kč, které chci použít na umoření dluhů. Vyplacení všech mých půjček a jejich spojení dohromady, do jedné veliké půjčky. Víte někdo, kde nebo kdo by takovouto částku mohl půjčit? Pokud ano, tak mi to napište na vlastahejdova@seznam.... .

Kde mám možnost získat půjčku jako OSVČ? Možnost získání půjčky

Chci se zeptat, jestli zde můžu získat půjčku a nevím, zda mi dokážete pomoci. Ale chtěl jsem se Vás zeptat (především zprostředkovatele půjček a úvěrů) zda byste mi dokázali doporučit společnost nebo vyřídit získání půjčky. Sám jsem to samozřejmě ji... .

Chci půjčku 70 000 - 80 000 Kč, kdo mi skutečně půjčí peníze?

Na internetu jsem našel a tak píši. Dostal jsem se do špatné finanční situace a chtěl bych se z ní dostat ven. K problému tedy. Před pár měsíci jsem si vzal půjčku od společnosti Zaplo, která se vyšplhala až k 30 000,- postupem času přišel problém. P... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!