Budeme Vám posílat novinky o půjčkách:

Děkujeme. E-mail uložen. Brzy pošleme novinky!
Odeslat

"Přijedeme a půjčíme vám peníze" - Kdo přiveze peníze až domů?

Mnoho poskytovatelů v nebankovním trhu nabízí, že přijede až k vám domů a půjčí peníze v hotovosti. Zpravidla se jedná o soukromníky, lichváře a investory, kteří nemají důvěryhodnou pověst a půjčují zpravidla jen na směnku. O to více vítanou informací je, že se zde nachází i jedna zavedená a ověřená nebankovní společnost, které lze důvěřovat. A která peníze vozí až domů v hotovosti a to i o víkendu.

Nebankovní produkty od Provident

Společnost Provident má ve své nabídce celkem 3 základní produkty.

 • Provident start - půjčka 3 000 Kč až 9 000 Kč se splatností až na 3 měsíce. První půjčka je zcela zdarma a neplatí se žádný úrok ani žádné poplatky.
 • Modrá na účet - půjčka 10 000 Kč až 130 000 Kč převodem na váš bankovní účet. Maximální doba vyřízení 3 dny. Splatnost 12 nebo 24 měsíců.
 • Zelená v hotovosti - půjčka 6 000 Kč až 90 000 Kč v hotovosti přivezené až k vám domů. Peníze jsou předány při podpisu smlouvy. Vše ještě dnes včetně víkendů a svátků.

Základní parametry zelené v hotovosti

Každý klient může požádat o 6 000 Kč až 90 000 Kč (klikněte pro podrobné informace a zobrazení žádosti). Podmínky jsou snadné: Věk minimálně 18 let, trvalý pobyt v ČR, prokazatelný zdroj příjmu. Ihned po schválení k vám domů přijede zástupce, předá peníze v hotovosti a sepíše s vámi smlouvu.

Peníze jsou následně spláceny měsíčně nebo týdně. Kdykoliv můžete posílat splátky navíc, aby jste vše rychleji splatili. A případně i celou půjčku můžete doplatit předčasně. Za tuto službu je ovšem účtován poplatek ve výši 0,5% z nedoplacené částky.

Peníze ještě dnes, ovšem nutné 3 dokumenty

Půjčku lze mít ještě dnes. Klikněte na odkaz výše. Zjistíte podrobné informace a vyplníte žádost. Po schválení si domluvíte schůzku se zástupcem u vás doma. Přijede až k vám domů, kde společně vyplníte smlouvu a získáte peníze v hotovosti. Může zde nastat pouze jediná komplikace, při podpisu smlouvy musíte mít následující dokumenty:

 • Platný občanský průkaz
 • Doklad o trvalém příjmu
 • Doklad potvrzující adresu Vašeho bydliště (SIPO, nájemní smlouva apod.)

O víkendu může být velmi obtížné získat od zaměstnavatele doklad o trvalém příjmu. V takovém případě se doporučuje vyplnit žádost a vše si vyjasnit až následně během telefonického rozhovoru, kdy si budete sjednávat schůzku se zástupcem. Je možné, že zástupce bude akceptovat například i výpis z elektronického bankovnictví či jinou formu dokladu.

Reprezentativní příklad půjčky až domů v hotovosti

U produktu "zelená v hotovosti" je zajímavá Garance celkové ceny. To znamená, že předem víte, kolik zaplatíte. A neplatíte žádné poplatky navíc. Nejsou vám účtovány úroky z prodlení. nejsou vám účtovány pokuty za pozdní splácení. A nejsou vám ani účtovány upomínky. Jakou cenu si předem domluvíte, tolik i společnosti celkem vrátíte.

PůjčkaSplatnostSplátkaRPSNVrátíte
75 000 Kč24 měsíců3 873 Kč23,76 %92 944 Kč

Úroková sazba je o několik málo procent vyšší než u jiných společností. Je nutno brát v potaz, že společnost vypraví zástupce až k vám domů. Který vám osobně přiveze peníze. A to i o víkendu či státním svátku. A společnost nabízí Garanci celkové ceny. Tedy ve výsledku je několik málo procent navíc velmi zasloužených.

Hlavní výhody produktu od Provident

Tento produkt je na českém trhu unikátní a žádná jiná společnost nenabízí přivezení hotovosti až domů. Rovněž je unikátní v jednoduchých podmínkách a relativně velmi vysoké maximální částce.

 • peníze přijedou v hotovosti až k vám domů
 • služba funguje i o víkendu a svátcích
 • nutné pouze mít příjem a mít 3 dokumenty
 • lze pozastavit splácení na určitou dobu, tzv. "splátkové prázdniny"
 • žadatel může získat až 90 000 Kč

Do nedávna nebyla na nebankovním trhu jediná společnost, která by půjčovala i o víkendu a která by přivezla peníze až domů. Klienti v takovém případě byli odkázáni na lichváře a soukromníky. Je velmi dobrým znamením, že se časy mění. A nyní je zde ověřená společnost, která tyto služby nabízí. Další informace se dozvíte na odkazu na začátku tohoto článku.

Doporučené půjčky

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!