Budeme Vám posílat novinky o půjčkách:

Děkujeme. E-mail uložen. Brzy pošleme novinky!
Odeslat

Pomoc s exekucemi, insolvencí a dluhy

Pomoc s exekucemi, insolvencí a dluhy

Dobrý den. Jak vidíte, všude je to samý podvod a podvody budou pořád. Už dlouho spolupracuji s lidmi, co si pomáháme navzájem. Posíláme týdně nebo měsíčně na jedno konto, podle toho jak kdo může, aspoň minimálně 100 Kč.

Když začneme posílat každý z nás aspoň minimálně 100 Kč a budou posílat, tak 500 lidí je to už 50 000 Kč za měsíc. A pokud to bude vycházet, může to být víc a víc. Vždy se každý týden vybere jeden a pošlou se mu peníze, které potřebuje. Ale nebude to žádná půjčka, ale dar. A když si takhle budeme pomáhat pořád, můžeme se společně oddlužit. Čím víc lidí se zapojí, tím více bude peněz a více lidem se může pomoci.

Je nás zatím jen 20,ale pokut se to rozkřikne mužem dosáhnout společně velkých peněz a můžeme se oddlužit. Tohle není podvod, ale opravdu naděje pro ty, co byli a budou podváděni. Dejme hlavy dohromady a můžeme si všichni společně pomoci. Dám příklad, když se třeba domluví 4000 lidí a dají třeba každý 200 Kč, tak kolik to je? 800 000 Kč. A každému můžeme dát podle potřeby. Je to naděje pro nás všechny. V bance už máme 80000 Kč a může se to zvýšit. Až to dosáhne 500 000 Kč můžeme rozdávat. Bez papíru atd. Ale přímo na ruku nebo na účet. Je to na vás. Takhle vymaže podvodníky.

Pro zájemce více info na adrese man85@seznam.cz. A pokud to budete chtít i slyšet, tak přes email vám pošlu své telefonní číslo. A každý, kdo něco pošle, tak bude o všem informován, kolik tam je. A kdo byl vybrán a kontakt a osobu, kdo byl vybrán. Aby si to mohl ověřit, že to není podvod. Vše záleží na nás. Je to naše druhá šance.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Doporučené půjčky

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!