Budeme Vám posílat novinky o půjčkách:

Děkujeme. E-mail uložen. Brzy pošleme novinky!
Odeslat

Úvěr od p. Bauera - Zkušenosti, je to asi podvod

Úvěr od p. Bauera - Zkušenosti, je to asi podvod

Prosím všechny kdo máte nějaké zkušenosti s panem Bauerem. Bohužel jsem asi naletěla podvodníkovi. Jsem matka 5 malých dětí dostala jsem se do svízelné existenční situace. Pan Bauer mě přislíbil pomoc, choval se ke mě velmi vstřícně a ohleduplně. Získal si mou náklonnost a důvěru. Potřebovala jsem vyřešit bydlení. Nemám jiné půjčky ale bohužel v dnešní době matce s tolika dětmi nikdo nepůjčí.

Pan Bauer mě nabídl i domácí práci. Byla jsem šťastná, že ještě existují lidé, kteří chtějí pomoci. Podmínka byla složit peníze na registraci, pak mi bude následně poskytnutý úvěr, za který jsem měla dohodnutý nákup menšího domku. Vzhledem k tomu, že i práci mi nabídl, nepochybovala jsem a peníze složila celkem 18000,- Kč, které jsem měla jako reservu. Od té doby co jsem zaplatila, tak pan Bauer mě kontaktoval s tím, že už jede za mnou se smlouvami a i s penězi. Že vše podepíšu a on mi vyplatí úvěr. Ale bohužel nepřijel a již 4 týdny je nedostupný jeho telefon.

Nejdříve jsem měla o něj obavu zda neměl nehodu, vyčkávala jsem ale po 14 dnech jsem začala pátrat po internetu a bohužel jsem zjistila negativní informace na pana Bauera. Je tu par pozitivních, ale ty bych nejdříve ráda oslovila, abych si ověřila kdo opravdu je pan Bauer? Je to člověk, který mě chtěl pomoci a nebo podvodník, který okradl důvěřivou ženu a především matku od dětí.

Pokud to tak je tak nechápu charakter tohoto muže. Tvrdil mi, že je věřící a to se nestydí okrádat lidi? Ano, asi mě odsoudíte, že jsem naivní a hloupá ženská a máte pravdu. Ale v nouzi člověk někdy jedná a neuvědomuje si rizika. Je mi to líto hlavně kvůli dětem, protože domek nezískáme, vánoce jsme měli velmi skromné a bohužel okořeněné hořkostí a zklamáním. A teď už nevěřím, že vše dopadne dobře. Tímto prosím máte-li někdo aktuální telefon na pana Bauera a nebo bližší informace o něm, napište mi na email den2@centrum.cz. Ten člověk by měl být odsouzený, aby se už neopakovala chyba, kterou jsem udělala i já. Děkuji, Radka Součková.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Nebankovní úvěr bez zástavy – bez nahlížení do registrů, bez poplatků

Potřebujete nutně úvěr od 10 000 Kč do 150 000 Kč se splatností 1 až 5 let? V žádné bance se s Vámi nechtějí o úvěru bavit nebo Vám nic nepůjčí, protože nesplňujete jejich přísná kritéria a neprojdete schválením? Žádný problém, se kterým bychom Vám n... .

Doporučené půjčky

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!